Our pricing depends on your geographical area and how frequent you would like the lessons

Frequency Offered:
-2,3,or 4 X’s per week

Plans offered:

-Single Lessons
-Package lessons in the amount of 3, 4, 6, or 10
(the higher the amount of lessons, the cheaper the price)

-Lessons from $40.55 and up! (with the 50 plus walk plan)